CLI - FIȘĂ DE ÎNCADRARE CU PERSONALUL DIDACTIC ÎN ANUL ȘCOLAR 2019- 2020

Nr. crt.

Logoped

Cabinet logopedic

circumscripția logopedică

1

BÂDAE MARINELA

CLI NR. 7 cu circumscripția logopedică:

Școala Gimnazială „Dan Berindei” Roșiori de Vede (nivel primar)

2

Grădinița cu program prelungit Nr. 1 Roșiori de Vede

3

Grădinița cu program normal Nr. 7 Roșiori de Vede

4

Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Roșiori de Vede (nivel primar)

5

Grădinița cu program prelungit Nr. 4 Roșiori de Vede

6

CERNAT FRĂGUȚA MARINA

CLI NR. 4 cu circumscripția logopedică:

Grădinița cu program prelungit Nr. 5 Turnu Măgurele, Grădinița cu program normal Nr. 4 Turnu Măgurele

7

Liceul Teoretic „Marin Preda” (nivel primar)

8

Școala gimnazială Nr. 2 (nivel primar)

9

Grădinița cu program normal Nr. 2

10

Grădinița cu program normal Nr. 3

11

Grădinița cu program prelungit Nr. 7 Turnu Măgurele

12

CIULICĂ MIHAELA

CLI NR. 5 cu circumscripția logopedică:

Școala Gimnazială „Miron Radu Paraschivescu” Zimnicea (nivel primar)

13

Grădinița cu program normal Nr. 1

14

 Grădinița cu program normal Nr. 5 Zimnicea

15

Școala Gimnazială Nr. 2 Zimnicea (nivel primar)

16

Grădinița cu program normal Nr. 3

17

Grădinița cu program normal Nr. 4 Zimnicea

18

Școala Gimnazială Nr. 3 Zimnicea (nivel primar)

19

Școala Primară Nr. 4 Zimnicea

20

RADU GEORGIAN GEORGE

CLI NR. 6 cu circumscripția logopedică:

Școala Gimnazială Nr. 2 Videle (nivel primar)

21

Grădinița cu program prelungit Nr. 1 cu unitățile arondate: Grădinița cu program normal Nr. 2, Grădinița cu program normal Nr. 3, Grădinița cu program normal Nr. 4, Grădinița cu program normal Nr. 5 și Grădinița cu program normal Nr. 6 Videle

22

SÎRBU MARIANA

CLI NR. 8 cu circumscripția logopedică:

Școala Gimnazială „Mircea cel Bătrân” Turnu Măgurele

23

Școala Gimnazială Nr. 4 Turnu Măgurele (nivel primar)

24

Grădinița cu program prelungit Nr. 1 Turnu Măgurele cu unitatea arondată Grădinița cu program normal Nr. 6 Turnu Măgurele

25

STRUJAC CORINA

CLI NR. 3 cu circumscripția logopedică:

 Grădinița cu program prelungit Nr. 4 Alexandria,

26

 Școala Gimnazială „Al. Colfescu” Alexandria (nivel primar)

27

Școala Gimnazială Nr. 6 Alexandria (nivel primar)

28

Grădinița cu program normal Nr. 2, Grădinița cu program prelungit Nr. 8 și Grădinița cu program normal Nr. 11 Alexandria

29

TRIFAN MAGDALENA RAHELA

CLI NR.1 cu circumscripția logopedică:

Grădinița cu program prelungit Nr. 6 Alexandria, Grădinița cu program normal Nr. 5 Alexandria

30

Școala gimnazială Nr. 7 Alexandria (nivel primar)

31

Grădinița cu program prelungit „Ion Creangă” Alexandria, cu unitatea arondată Grădinița cu program prelungit Nr. 10 Alexandria

32

VIȘAN VALERICA

CLI NR.2 cu circumscripția logopedică:

 CJRAE TELEORMAN- Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Alexandria (nivel primar)

33

Grădinița cu program prelungit Nr. 7 Alexandria cu unitatea arondată Grădinița cu program normal Nr. 3 Alexandria.