„Fii tu schimbarea pe care vrei să o vezi în lume” Mahatma Gandhi

Serviciile de asistență psihopedagogică sunt derulate în cadrul cabinetelor școlare/ interșcolare de asistență psihopedagogică, la nivelul județului Teleorman, în anul școlar 2019- 2020, astfel:

Nr. crt.

Consilier

Cabinet de asistență psihopedagogică

cu unitățile cu PJ arondate:

1

BARBU DANIELA CARMEN

CJRAE TELEORMAN/CJAP

x

2

BOBÎRNILĂ DANIELA

CJRAE TELEORMAN/CJAP

x

3

BOLNAVU CĂTĂLINA IONELA

CIAP- ȘCOALA Gimnazială Plosca

Școala Gimnazială Plosca

4

Școala Gimnazială Peretu

5

Școala Gimnazială Buzescu

6

CATALAN FLORENTINA

CIAP- Liceul Tehnologic „E. Racoviță” Roșiori de Vede- structură Liceul Tehnologic „Anghel Saligny” Roşiori de Vede

Liceul Tehnologic „E. Racoviță” Roșiori de Vede

7

Şcoala Gimnazială „Al. Depărăţeanu” Roşiori de Vede

8

Liceul Tehnologic Nr. 2 Roşiori de Vede

9

CUNE NARCISA IULIANA

CIAP- Liceul Teoretic „C.Noica” Alexandria

Liceul Teoretic „C.Noica” Alexandria

10

Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alexandria

11

DIREMIA MARIA MAGDALENA

CIAP- Liceul Tehnologic „Anghel Saligny” Roşiori de Vede

Liceul Tehnologic „Anghel Saligny” Roşiori de Vede

12

Şcoala Gimnazială „Dan Berindei” Roşiori de Vede

13

DUMITRESCU ANDREEA OFELIA

CIAP- Liceul Tehnologic „Nicolae Bălcescu” Alexandria

Liceul Tehnologic „Nicolae Bălcescu” Alexandria

14

Școala Gimnazială Poroschia

15

STĂNESCU ANIȘOARA

CIAP- Liceul Tehnologic „Virgil Madgearu” Roşiori de Vede

Liceul Tehnologic „Virgil Madgearu” Roşiori de Vede

16

Şcoala Gimnazială „Ion Preotul” Troianu

17

FUNARU GEORGETA

CIAP- Liceul Tehnologic „G.ral D.Praporgescu”  Turnu Măgurele

Liceul Tehnologic „G.ral D.Praporgescu”  Turnu Măgurele

18

Liceul Tehnologic „Sf. Haralambie” Turnu Măgurele

19

GIUGULEA MIHAELA

CIAP- Școala Gimnazială Nr.1 Videle

Școala Gimnazială Nr.1 Videle

20

Liceul Teoretic Videle

21

GRECU GEORGETA MIHAELA

CIAP- Colegiul Național ,,Anastasescu,, Roșiori de Vede

Colegiul Național ,,Anastasescu,, Roșiori de Vede

22

Școala Gimnazială Nr. 1 Măldăeni

23

ION VIOLETA ROZALIA

CIAP- Liceul Teoretic Piatra 

Liceul Teoretic Piatra 

24

Şcoala Gimnazială Furculeşti

25

Şcoala Gimnazială Lisa

26

Şcoala Gimnazială Viișoara

27

Şcoala Gimnazială Suhaia

28

IORGA ARISTIȚA

CIAP- Școala Gimnazială „A. Manolache” Scrioaștea

Școala Gimnazială „A. Manolache” Scrioaștea

29

Școala Gimnazială „Zaharia Stancu” Roșiori de Vede

30

IVAN ALINA FLORINA

CIAP- Liceul Tehnologic Drăgăneşti Vlaşca

Liceul Tehnologic Drăgăneşti Vlaşca

31

Școala Gimnazială Drăgănești- Vlașca

32

Școala Gimnazială Vitănești

33

LAZA ALINA VERONICA

CSAP- Colegiul Naţional „A. I. Cuza” Alexandria

CSAP- Colegiul Naţional „A. I. Cuza” Alexandria

34

MIHĂILESCU TEODORA

CIAP- Școala Gimnazială Nr. 1 Poeni

Școala Gimnazială Nr. 1 Poeni

35

Școala Gimnazială Nr. 2 Videle

36

Școala Gimnazială Puranii de Sus

37

Școala Gimnazială Cosmesti

38

MITU DANIELA

CIAP- Școala Gimnazială „M.Eminescu” Roșiori de Vede

Școala Gimnazială „M.Eminescu” Roșiori de Vede

39

Școala Gimnazială Vedea

40

MOLDOVAN IONELA

CIAP- Colegiul Naţional „Unirea” Turnu Măgurele

Colegiul Naţional „Unirea” Turnu Măgurele

41

Liceul Teoretic „Marin Preda” Turnu Măgurele

42

NICOLAE ELENA ALINA

CJRAE  TELEORMAN/CJAP

x

43

NICOLAE MARIAN VALENTIN

CIAP- Liceul Teoretic „A.D.Ghica” Alexandria

Colegiul Național „A.D.Ghica” Alexandria

44

Școala Gimnazială Nanov

45

Grădinița de copii cu program prelungit Nr. 6 Alexandria

46

PARASCHIV ALINA NICOLETA

CIAP- Școala Gimnazială ,,M.R.Paraschivescu” Zimnicea

Școala Gimnazială ,,M.R.Paraschivescu” Zimnicea

47

Școala Gimnazială Nr. 2 Zimnicea

48

Școala Gimnazială Năsturelu

49

PEȘU VIOLETA

CIAP- Colegiul Național Pedagogic „Mircea Scarlat” Alexandria

Colegiul Național Pedagogic „Mircea Scarlat” Alexandria

50

Grădinița de copii cu program prelungit Nr. 7 Alexandria

51

DIREMIA MARIA MAGDALENA

CIAP- Liceul Teoretic Olteni

Liceul Teoretic Olteni

52

DUMITRESCU ANDREEA OFELIA

Şcoala Gimnazială nr. 1  Orbeasca de Sus

53

CRISTIAN ALEXANDRA FLORENTINA

CIAP- Liceul Tehnologic „A.Saguna” Botoroaga

Liceul Tehnologic „A.Saguna” Botoroaga

54

Școala Gimnazială Moșteni

55

Școala Gimnazială Nr. 1 Blejești

56

PUIU CRISTINA ILEANA

CIAP- Liceul Tehnologic Nr. 1 Alexandria

Liceul Tehnologic Nr. 1 Alexandria

57

Grădinița de copii cu program prelungit Nr. 4 Alexandria

58

RUSU MĂDĂLINA CRISTINA

CIAP- Liceul Teoretic Zimnicea

Liceul Teoretic Zimnicea

59

Școala Nr. 3 Zimnicea

60

RUȘANU SIMONA

CIAP- Școala Gimnazială „M. Viteazul” Alexandria

Școala Gimnazială „M. Viteazul” Alexandria

61

Școala Gimnazială Nr. 7 Alexandria

62

SOARE MIRELA MARIANA

CSAP- Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Alexandria

Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Alexandria

63

TECUCEANU MIRELA CRISTINA

CIAP- Școala Gimnazială Conţeşti

Școala Gimnazială Conţeşti

64

Școala Gimnazială „Sf. Voievozi” Bragadiru

65

Școala Gimnazială Bujoru

66

Școala Gimnazială Cervenia

67

TOMA MIHAELA

CIAP- Școala Gimnazială Măgura

Școala Gimnazială Măgura

68

Școala Gimnazială „Al. Colfescu” Alexandria cu unitatea arondată Școala Gimnazială Nr. 6 Alexandria

69

Grădinița cu program prelungit „Ion Creangă” Alexandria